PRZYJACIELE I WPŁYWCY

Strona główna Clever Botanics, Affiliate and Influencers

Clever Botanics, program partnerski pozwala generować prowizje od sprzedaży dokonanej za pomocą linków, reklam lub prostych rekomendacji lub proaktywnego marketingu influencerów. Oto jak to działa:

Zarejestruj się, klikając ten link, aby dołączyć do naszego programu i uzyskać prowizję od sprzedaży za pośrednictwem rekomendacji. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod adresem sales@cleverbotanics.com

Co to jest marketing partnerski?

Marketing partnerski polega na poleceniu kogoś produktowi lub usłudze online za pomocą unikalnego linku, a jeśli kupują za pośrednictwem twojego związku, otrzymujesz prowizję. Wiesz, jak polecasz znajomym różne produkty lub miejsca? Teraz możesz za to zapłacić! Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać unikalny link od nas, a my rozpoznamy sprzedaż, którą jest od Ciebie.

Niektóre notatki: Marketing partnerski działa najlepiej, gdy masz odbiorców, którzy Ci ufają, i promujesz produkty / usługi, z których korzystałeś.

Pro Tip: Podczas korzystania z linków partnerskich ZAWSZE ustawiaj je jako linki „bez śledzenia”. Gdy dodasz link do strony internetowej, zawsze będzie to link „obserwuj”, a Google i inne wyszukiwarki będą karać Cię za używanie zbyt wielu płatnych linków, więc aby obejść ten problem, możesz pobrać wtyczkę bez śledzenia i edytować Twoje linki partnerskie wyglądają tak jak poniżej. Jeśli używasz WordPress, kliknij hiperłącze, a następnie edytuj. Sprawdź rel = ”nofollow” i Otwórz link na nowej karcie, aby użytkownik mógł pozostać w witrynie.

Jak to jest zrobione: 

odwiedzający klikają z Twojej strony na Clever Botanics i kupują przedmioty, a my dostarczymy Ci 5% kod rabatowy, który zaoferujesz swoim klientom, a następnie otrzymasz kolejne 10% prowizji od sprzedaży od kwalifikujących się poleconych.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie potencjalne potencjalne klientów są konwertowane tego samego dnia. W związku z tym zezwalamy na jeden tydzień łaski i wykrywamy każde kliknięcie wygenerowane przez identyfikator partnera i przechowujemy plik cookie w komputerze użytkownika. Jeśli użytkownik dokona zakupu w ciągu 7 dni od ostatniego kliknięcia, otrzymasz 10% przychodów ze sprzedaży.

Śledzimy najnowsze kliknięcia i możesz je zobaczyć na własnym obszarze partnerskim (łatwo jest upewnić się, że link dodany na stronie działa poprawnie).

Przykłady korzystania z naszego marketingu afiliacyjnego?

Grupy na Facebooku: Jednym z podejść może być promowanie na Facebooku wśród znajomych. Raczej prosta, ale musisz uważać, aby nie robić tego nadmiernie z oczywistych powodów. Akcje muszą być zgodne z polityką grupy.

Inne fora i platformy mediów społecznościowych:Pomocne są również zamknięte fora Instagram i powiązane tematy, ale nie są tak skuteczne jak FaceBook. Posty na LinkedIn są na ogół korzystne, jeśli zawierają linki do jednego z naszych blogów, a nie produktu. Linkedin wymaga szczególnie profesjonalnego podejścia, które powinno być widoczne, dlatego należy starannie rozważyć sformułowania użyte w promocji.

Minimalna wartość transakcji: Musimy zastosować minimalną kwotę płatności, która wynosi 20 GBP. Dokonujemy wypłaty, gdy musisz zgromadzić zamówienia do tej kwoty lub wyższej.

Jak otrzymasz płatność: w tej chwili płacimy naszym partnerom za pośrednictwem systemu PayPal
Otrzymasz wynagrodzenie w funtach brytyjskich. Opłaty paypal, jeśli zostaną poniesione, zostaną poniesione przez podmiot stowarzyszony.

Kiedy otrzymasz zapłatę: otrzymasz płatność ~ 30 dni po zakończeniu miesiąca, w którym dokonano sprzedaży.

Aplikuj teraz: Aby sprawdzić, czy jesteś odpowiednim kandydatem do uzyskania statusu partnera, wypełnij poniższy formularz lub po prostu wyślij e-mail na adres affiliate@cleverbotanics.com i podaj jak najwięcej informacji o sobie, swoich zainteresowaniach i podaj linki do różnych stron internetowych / stron na Facebooku i / lub Twoich inne kanały mediów społecznościowych.

Po uruchomieniu wyślemy Ci link do panelu partnerskiego, w którym będziesz mógł utworzyć linki polecające do naszej witryny.

Minimalna wartość transakcji:  Musimy zastosować minimalną kwotę płatności, która wynosi 20 GBP. Dokonujemy wypłaty, gdy musisz zgromadzić zamówienia do tej kwoty lub wyższej.

Jak otrzymasz płatność: w tej chwili płacimy naszym partnerom za pośrednictwem systemu PayPal
Otrzymasz wynagrodzenie w funtach brytyjskich. Opłaty Paypal, jeśli zostaną poniesione, zostaną poniesione przez podmiot stowarzyszony.

Kiedy otrzymasz zapłatę: otrzymasz płatność około 30 dni po zakończeniu miesiąca, w którym dokonano sprzedaży.

Aplikuj teraz: 

Aby sprawdzić, czy jesteś odpowiednim kandydatem do uzyskania statusu partnera, wypełnij poniższy formularz lub po prostu wyślij e-mail na adres affiliate@cleverbotanics.com i podaj jak najwięcej informacji o sobie, swoich zainteresowaniach i podaj linki do różnych stron internetowych / stron na Facebooku i / lub Twoich inne kanały mediów społecznościowych.

Po uruchomieniu wyślemy Ci link do pulpitu partnerskiego, w którym będziesz mógł utworzyć linki polecające do naszej strony lub stron mediów społecznościowych. W tym obszarze będziesz mógł zobaczyć swój identyfikator partnera, wprowadzić swój adres e-mail płatności, zobaczyć zamówienia odpowiadające identyfikatorowi partnera itp.

Zasady i Warunki:

Przystępując do naszego Programu Partnerskiego, potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się z warunkami.

Clever Botanics zastrzega sobie prawo do dodawania, usuwania i / lub modyfikowania dowolnych warunków niniejszej Umowy, w dowolnym momencie i według własnego uznania, poprzez opublikowanie zawiadomienia o zmianie lub nowej umowy na stronie internetowej hempbotanics.com. Jeśli nie chcesz zaakceptować konkretnej poprawki, zastrzegasz sobie prawo do rozwiązania umowy i udziału w Programie Partnerskim.

Dalsze uczestnictwo w Programie Partnerskim po powiadomieniu o zmianie lub nowej umowie na stronie internetowej Clever Botanics automatycznie oznacza akceptację zmian.

Proszę nie:użyj kodu rabatowego jako sposobu na zachęcenie do sprzedaży. Chcielibyśmy, aby klienci byli kierowani do Clever Botanics z ważnych powodów. Pamiętaj również, aby nie pisać swojego artykułu lub zalecenia w miejscach, które mogą powodować obrazę innych.

Twoje obowiązki: 

Musisz korzystać z Programu Partnerskiego w sposób, który wykaże zdrowy rozsądek i szacunek dla praw hempbotanics.com i naszych stron trzecich. Nie możesz korzystać z naszego Programu Partnerskiego w witrynie promującej materiały erotyczne, przemoc, wszelkiego rodzaju dyskryminację lub nielegalne działania.

Wszelkie reklamy powodujące uszkodzenie nazwy „Clever Botanics” lub produktów są zabronione. Spam, niechciane komercyjne wiadomości e-mail, zamieszczanie wiadomości w nieodpowiednich grupach dyskusyjnych lub forach (na przykład niekomercyjnych) są również surowo zabronione. Nie reklamuj się w żaden sposób, który skutecznie ukrywa lub fałszywie przedstawia Twoją tożsamość, nazwę domeny lub zwrotny adres e-mail.

Nie możesz korzystać z naszego programu partnerskiego na żadnym adresie URL strony, który zawiera całość lub część nazwy naszych produktów, nazwy firmy lub nazwy strony internetowej.

Zakończenie: Clever Botanics zastrzega sobie prawo do natychmiastowego rozwiązania niniejszej umowy i uczestnictwa w naszym programie partnerskim, jeśli popełnisz oszustwo w związku z korzystaniem z naszego programu partnerskiego lub jeśli nadużywasz tego programu w jakikolwiek sposób nieuzasadniony? W przypadku wykrycia takiego oszustwa lub nadużycia Clever Botanics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek prowizje za taką nieuczciwą sprzedaż.

Zarejestruj się w programie partnerskim

Wypełnij poniższy formularz hurtowy, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin

Dołącz do nas

Wpisz swoje imię
Wprowadź swój email
Wpisz swój telefon
Enter Your Message